| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hűtő teljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5,6 kW |
| SEER | 7 |
| SCOP | 4 |
| Helyiség méret | 46 – 65 m2 |
| Energiaosztály Hűtő/Fűtő | A++ / A+ |
| Fűtés | -15 °C külső hőmérsékletig |
| Légterelés | 4D légáram |
| Wi-Fi | Igen |
| Kellemes éjszakai mód | Igen |
| TURBO üzemmód | Igen |
| H tarifa kompatibilitás | Igen |
| Páramentesítő üzemmód | Nem |
| Mosható szűrő | Igen |
| Kültéri egység mérete | 874 x 554 x 330 mm |
| Beltéri egység mérete | 969 x 241 x 320 mm |
| Beltéri zajszint | 31 – 41 dBA |
| Kültéri zajszint | Max. 65 dBA |
| Beltéri egység súlya | 14,6 kg |
| Kültéri egység súlya | 36,1 kg |
| Működési tartomány hűtés | -15 – 50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -15 – 24 °C |
| F-UHG típusa (hűtőközeg) | R32 |
| Készenléti üzemmód | 1 W |
| Áramszünet esetén | Automatikus újraindítás |
| Légtererelés | 4D légáram |
| Tisztító funkció | iClean funkció |
| Energia megtakarítás | Igen |
| Cold Plasma Ion | Nem |
| Ifeel funkció | Nem |
| Csepptálca fűtés | Igen |
| Többszörös levegőszűrő rendszer | Nem |
| Időzítő | Igen |
| Intelligens leolvasztási funkció | Igen |
| Inverter technológia | Igen |
| Távirányító | LCD-kijelzős |
| Öndiagnosztika | Igen |
| Csőhossz (Vízszintes / Függőleges) | 30 / 20 m |
| Csőméretek (Folyadék / Gáz) | 6,35 / 12,7 mm |
Kiemelt Információk
2 irányú csőcsatlakozás
8°C temperáló fűtés
Breeze away funkció
ECO mód
Fokozatmentes beltéri ventilátor
Follow me funkció
GearShift teljesítmény szabályozás
Golden Fin hőcserélő-bevonat
Hűtőközeg hiány érzékelés
Karterfűtés
Kültéri önportalanító funkció
Lamella memória funkció
Mono és multi kompatibilitás
Nagy sűrűségű szűrő
Opcionális Multi Function Board
Vészhelyzeti üzemmód
Vízszintes és függőleges motorállítás



Értékelések
Még nincsenek értékelések.