| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hűtő teljesítmény | 3,2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3,7 kW |
| SEER | 6,1 |
| SCOP | 4,0 |
| Helyiség méret | 29-45 m2 |
| Energiaosztály Hűtő/Fűtő | A++/A+ |
| Fűtés | -15 °C külső hőmérsékletig |
| Légterelés | Széles légterelés |
| Wi-Fi | Igen |
| Okos otthon Kompatibilis | Nem |
| Kellemes éjszakai mód | Igen |
| TURBO üzemmód | Igen |
| Mosható szűrő | Igen |
| Páramentestő üzemmód | Igen |
| Kültéri egység mérete | 770x251x190 mm |
| Beltéri egység mérete | 732x550x330 mm |
| Beltéri zajszint | 41-26 dBA |
| Kültéri zajszint | Max. 51 dBA |
| Beltéri egység súlya | 8,5 kg |
| Kültéri egység súlya | 25 kg |
| Működési tartomány hűtés | -15 °C – +43 °C |
| Működési tartomány fűtés | -15 °C – +24 °C |
| F-UHG típusa (hűtőközeg) | R32 |
| Készenléti üzemmód: | |
| Áramszünet esetén: | Automatikus újraindulás |
| Légtererelés | Automatikus légterelés fel/le |
| Tisztító funkció | Nem |
| Energia megtakarítás | Nem |
| Cold Plasma Ion | Igen |
| Ifeel funkció | Igen |
| Csepptálca fűtés | Nem |
| Többszörös levegőszűrő rendszer | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Intelligens leolvasztási funkció | Igen |
| Inverter technológia | Igen |
| Távirányító | LCD-kijelző |
| Öndiagnosztika | Igen |
| Csőhossz vízszintes/függőleges | 15/10 m |
| Nyomócső vezeték | 6,35 mm (1/4 inch) |
| Szívócső vezeték | 9,52 mm (3/8 inch) |
Kiemelt Információk
8 C temperálás, 4 sebességűfokozat ventilátor, Anti Cold Air, függőleges lamella kézi beállítása, lágyindítás, lamella pozíció memória, gyerekzár, smart légáram



Értékelések
Még nincsenek értékelések.