| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hűtő teljesítmény | 2,6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2,6 kW |
| SEER | 6,3 |
| SCOP | 4,0 |
| Helyiség méret | 8-28 m2 |
| Energiaosztály Hűtő/Fűtő | A++/A+ |
| Fűtés | -15 °C külső hőmérsékletig |
| Légterelés | Széles légterelés |
| Wi-Fi | Opciós |
| Okos otthon Kompatibilis | Nem |
| Kellemes éjszakai mód | Igen |
| TURBO üzemmód | Igen |
| Mosható szűrő | Igen |
| Páramentestő üzemmód | Igen |
| Kültéri egység mérete | 777x498x290 mm |
| Beltéri egység mérete | 698x255x190 mm |
| Beltéri zajszint | 22-40 dBA |
| Kültéri zajszint | Max. 50 dBA |
| Beltéri egység súlya | 8 kg |
| Kültéri egység súlya | 25 kg |
| Működési tartomány hűtés | -15°C – 53°C |
| Működési tartomány fűtés | -15°C – 30°C |
| F-UHG típusa (hűtőközeg) | R32 |
| Készenléti üzemmód | |
| Áramszünet esetén | Automatikus újraindulás |
| Légtererelés | Automatikus légterelés fel/le |
| Tisztító funkció | Öntisztítás |
| Energia megtakarítás | Igen |
| Cold Plasma Ion | Nem |
| Ifeel funkció | Igen |
| Csepptálca fűtés | Opcionális |
| Többszörös levegőszűrő rendszer | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Intelligens leolvasztási funkció | Igen |
| Inverter technológia | Igen |
| Távirányító | LCD-kijelző |
| Öndiagnosztika | Igen |
| Csőhossz vízszintes/függőleges | 25/10 m |
| Nyomócső vezeték | 6,35 mm (1/4 inch) |
| Szívócső vezeték | 9,52 mm (3/8 inch) |
Kiemelt Információk
8 C temperálás, szuper csendes üzemmód, 5 sebességfokozatú ventilátor, lamella pozíció memória, rozsdaálló, smart légáramlat, gyermekzár, széles feszültségtartomány, intelligens kompresszorfűtés,



Értékelések
Még nincsenek értékelések.