| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hűtő teljesítmény | 2,6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2,6 kW |
| SEER | 6,3 |
| SCOP | 4 |
| Helyiség méret | 8-28 m2 |
| Energiaosztály Hűtő/Fűtő | A++/A+ |
| Fűtés | -15 °C külső hőmérsékletig |
| Légterelés | 3D légáram |
| Wi-Fi | Igen |
| Okos otthon Kompatibilis | Igen |
| Kellemes éjszakai mód | Igen |
| TURBO üzemmód | Igen |
| Mosható szűrő | Igen |
| Páramentestő üzemmód | Igen |
| Kültéri egység mérete | 777x498x290 mm |
| Beltéri egység mérete | 698x255x190 mm |
| Beltéri zajszint | 22-40 dBA |
| Kültéri zajszint | Max. 50 dBA |
| Beltéri egység súlya | 7 kg |
| Kültéri egység súlya | 24 kg |
| Működési tartomány hűtés | -20 és +53 °C |
| Működési tartomány fűtés | -20 és +30 °C |
| F-UHG típusa (hűtőközeg) | R32 |
| Készenléti üzemmód: | |
| Áramszünet esetén: | Automatikusan újraindul |
| Légtererelés | Automatikus légterelés fel/le |
| Tisztító funkció | Öntisztítás |
| Energia megtakarítás | Igen |
| Cold Plasma Ion | Nem |
| Ifeel funkció | Igen |
| Csepptálca fűtés | Igen |
| Többszörös levegőszűrő rendszer | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Intelligens leolvasztási funkció | Igen |
| Inverter technológia | Igen |
| Távirányító | LCD-kijelző |
| Öndiagnosztika | Igen |
| Csőhossz vízszintes/függőleges | 25/10m |
| Nyomócső vezeték | 6,35 mm (1/4 inch) |
| Szívócső vezeték | 9,52 mm (3/8 inch) |
Kiemelt Információk
Szuper csendes üzemmód, Anti.Cold Air, Kikapcsolható kijelző, Rozsdaálló, Gyerekzár, Titan Gold bevonat, lamella pozíció memória, Alaplemez fűtés, 5 sebességfokozítú ventillátor




Értékelések
Még nincsenek értékelések.